Rynek nieruchomości na wynajem

Zapisz się do biuletynu i korzystaj z praktycznej wiedzy

Rynek nieruchomości rośnie z dnia na dzień. Coraz więcej osób stać na własne „em”, coraz więcej osób posiada wolne środki, które musi jakoś zagospodarować, aby nie zostały zjedzone przez inflację, coraz większy jest popyt na lokale na wynajem z powodu migracji pracowników i coraz większej liczby imigrantów.

Jest też spora grupa osób, która mieszkanie dostała lub odziedziczyła, choć swoje własne potrzeby mieszkaniowe zaspokaja inaczej.

Co z takim prezentem od losu zrobić?

Odpowiedź wydaje się prosta – wynająć!

W końcu, co może byś prostszego: znajdujesz lokatora, podpisujesz umowę ściągniętą z Internetu i co miesiąc kasujesz czynsz?

Jak wynająć mieszkanie i nie stracić

Dodatkowo coraz więcej osób widzi w nieruchomościach swoją drogę zawodową. Traktując nieruchomości nie tylko jako lokatę kapitału, czy sposób zagospodarowania spadku po babci, lecz po prostu jako biznes.

Ponieważ nieruchomości i transakcje ich dotyczące to również mój konik, postanowiłam napisać kilka postów o prawnych aspektach wykorzystania nieruchomości. Zaczynam już wkrótce. Tymczasem zapraszam Cię do zapoznania się z moimi wcześniejszymi artykułami na ten temat.

Niedozwolone klauzule umowne w umowach najmu

https://prawodlaprzedsiebiorczych.pl/category/nieruchomosci/

Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce,

AKN

Umów się na indywidualną konsultację i poznaj rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *