O mnie

Jestem adwokatem.

Pomagam osobom prywatnym i przedsiębiorcom korzystnie i bezpiecznie zarządzać ich majątkiem.

Od ponad 15 lat zajmuję się sprawami cywilnymi i gospodarczymi, prawem spółek, prawem nieruchomości, tworzę i analizuję umowy, pomagam klientom w zaplanowaniu i przeprowadzeniu sukcesji, toczę dla nich boje przed sądami i urzędami.

Pomagam:

  • przedsiębiorcom,
  • właścicielom i zarządcom nieruchomości,
  • wynajmującym,
  • zarządom spółek,
  • architektom i projektantom wnętrz,
  • sklepom internetowym i tradycyjnym kupcom,
  • freelancerom,
  • firmom budowlanym i remontowym.

Moje doświadczenie i dobre rozumienie potrzeb klientów pozwala mi rozwiązywać ich bieżące problemy i czuwać nad formalną stroną ich przedsięwzięć podczas, gdy oni sami mogą się skupić na kluczowych elementach swoich projektów.

Wspieram inwestorów i właścicieli nieruchomości na wynajem w ramach Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik” jako partner lokalny Oddziału w Szczecinie  oraz ekspert Stowarzyszenia w zakresie prawa.

Z wykształcenia jestem nie tylko prawnikiem, ale i filologiem anglistą, dlatego moich klientów mogę obsługiwać również w języku angielskim.

Jestem autorką e-booków

Dzielę się wiedzą

Od 2012 r. dzielę się wiedzą o prawie na moim blogu „Prawo dla Przedsiębiorczych”, gdzie prosto i praktycznie piszę o prawie dla małych i średnich przedsiębiorców.

Natomiast od 2018 r. jestem również autorką bloga „Zarząd spółki z o.o.”  który kieruję szczególnie do członków zarządów spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Możesz zapisać się do newslettera i pobrać checklistę „Jak zorganizować zgromadzenie wspólników i nie zwariować?

Szkolę

fot. Marek Dudek

Ponadto uwielbiam wystąpienia i szkolenia na żywo, w czasie których przekazuję uczestnikom wiedzę o prawie w taki sposób, że są zaskoczeni, że prawo może być takie proste, przydatne i… aż takie ciekawe. Jeśli potrzebujesz przeszkolić kadrę zarządzającej lub pracowników z zakresu prawnych aspektów Twojej działalności, napisz na adwokat@akn.szczecin.pl

Główne korzyści ze współpracy ze mną

Profesjonalne doradztwo prawne –  doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych i stale podnoszone kwalifikacje,

Bezpieczeństwo i spokój – nie stracisz czasu ani pieniędzy z powodu nieznajomości prawa, ograniczasz ryzyko w swoim biznesie,

Szerokie spojrzenie – na sytuację klienta patrzę całościowo i perspektywicznie, nie poprzestaję na doraźnych rozwiązaniach,

Energia do działania – skupisz się na swoich kluczowych projektach i działaniach, a nie na formalnościach.

Prywatnie

Prywatnie moją pasją jest język angielski (jego brzmienie, struktura, elastyczność, z jaką reaguje na zmiany zachodzące w świecie), a także rower jako sport, środek transportu, styl życia…

Kontakt

Umów się na konsultację w kancelarii lub online – kliknij tutaj i wybierz dogodny termin

Zadzwoń – tel. 91 8315383

Przyjdź – ul. Tkacka 55, 70-556 Szczecin

Napisz e-mail: adwokat@akn.szczecin.pl