Kończymy wiosenne porządki! Czas ruszać dalej!

czas na nowe wyzwania

Mamy już niemal połowę maja, więc czas skończyć wiosenne porządki.

Wszystkie artykuły na ich temat znajdziesz tutaj.

Jeśli na bieżąco wykonywałeś zadania z tego cyklu, możesz teraz spokojnie usiąść w fotelu, napić się czegoś ciepłego i napawać się satysfakcją, że w Twojej firmie (a jeśli jesteś czytelnikiem mojego biuletynu informacyjnego, to również w domu i rodzinie) wszystko jest pod kontrolą. Gratuluję! :)

Mając po nogami taki twardy, uporządkowany grunt, możesz zacząć myśleć o nowych projektach i przedsięwzięciach. Będziesz miał się od czego odbić skacząc na głęboką wodę.

Jak wynająć mieszkanie i nie stracić

Przede mną też stoją nowe wyzwania!

W najbliższym czasie muszę skończyć i udostępnić wszystkim Przedsiębiorczym moje szkolenie na temat zarządu spółki z o.o. (Zwłaszcza, ze zostałam ostatnio ponaglona przez niecierpliwego klienta.)

Poza tym moje wideo spotkało się – pomimo wielu niedociągnięć – z bardzo sympatycznym przyjęciem, więc ruszam w wir przygotowania dalszych publikacji w tej formie. Obiecuję z tej okazji posprzątać biurko ze wszystkim zalegających na nim elektroklamotów :)

Poza tym muszę przecież na bieżąco obsługiwać klientów, czyli osoby, które obdarzyły mnie zaufaniem i powierzyły mi prowadzenie spraw ich firm. Bardzo im za to dziękuję i obiecuję nie zawieść ich oczekiwań.

A jakie wyzwania stoją przed Tobą?

Pozdrawiam,

AKN

Niedozwolone klauzule umowne w umowach najmu

Obraz: http://www.flickr.com/photos/47223993@N03/8244072348/

Umów się na indywidualną konsultację i poznaj rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb

2 odpowiedzi do “Kończymy wiosenne porządki! Czas ruszać dalej!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *