You are currently viewing Wiosenne porządki: zmiany i nowości na blogu

Wiosenne porządki: zmiany i nowości na blogu

wiosenne porządki na blogu

Drodzy Przedsiębiorczy!

Zima była łaskawa w tym roku i trwała tylko dwa tygodnie. Choć dopiero zaczął się marzec, to myślę, że możemy z czystym sumieniem ogłosić nadejście wiosny!

A jak wiosna to wiosenne porządki!

W ramach tych porządków mam kilka spraw do moich czytelników.

1.

Na pewno zauważyłeś/aś, że ostatnio „Prawo dla przedsiębiorczych” przechodzi pewne zmiany – zarówno w wyglądzie jak i w treści. To właśnie efekt wiosennych przemian.

Staram się, żeby blog był nie tylko praktyczny i pełen przydatnych informacji, ale również żeby przyjemnie się go oglądało i czytało. W końcu po co komu kolejny prawnik-nudziarz, którego nikt nie rozumie…

Ale to nie koniec zmian – mam jeszcze parę asów w rękawie,  więc śledź nowe wpisy na blogu, żeby żadne ważne wydarzenia Ci nie uciekły. :)

2.

Jeśli prowadzisz firmę (jesteś małym lub średnim przedsiębiorcom) i  masz jakieś sugestie odnośnie ulepszenia „Prawa dla przedsiębiorczych” lub odnośnie poruszanych na nim tematów i zagadnień (jakieś pytania lub wątpliwości), to koniecznie podziel się nimi ze mną. Zostaw komentarz, napisz maila na adwokat@akn.szczecin.pl lub zostaw info na Facebooku.

Będę Ci bardzo wdzięczna, ale przecież i tak skorzystają na tym głównie czytelnicy, czyli inni Przedsiębiorczy!

3.

I jeszcze jedna ważna sprawa.

Jeśli jeszcze nie zapisałeś/aś  się do biuletynu „Prawa dla przedsiębiorczych”, to po prostu ZRÓB TO!!!

Nie pożałujesz.  To właśnie odbiorcy biuletynu jako pierwsi dowiedzą się o innowacjach na blogu (np. o nowym cyklu, który wkrótce zaczynam), a także otrzymają bezpośrednio na swoją skrzynkę informacje, którymi zamierzam się podzielić tylko z nimi.

Poza tym każdy nowy odbiorca biuletynu otrzymuje poradnik „Jak założyć spółkę z o.o.?”, a to prezent nie w kij dmuchał :)

Pozdrawiam,

AKN

Dodaj komentarz