You are currently viewing Gdy windykacja prowadzi donikąd…

Gdy windykacja prowadzi donikąd…

niewypłacalnosć dłużnika - prawo dla przedsiębiorczych

Przyznam się od razu, że musiałam sprawdzić, jak się pisze „donikąd” :)

Windykacja… To temat rzeka!

Masz dłużnika, występujesz do sądu z pozwem o zapłatę, gdy masz już wyrok ruszasz do komornika, aby wyegzekwował Twoje należności. A tu klops. Dłużnik jest niewypłacalny, a egzekucja bezskuteczna. Czy możesz coś z tym zrobić?

Naprawdę wielu klientów zwraca się do mnie na tym etapie w tej właśnie sprawie, i – choć wolałabym, żeby spytali mnie o poradę, zanim podpisali umowę, z której te nieściągalne należności powstały – nie mam przyjemności w wypominaniu im tego. Zawsze staram się pomóc! Są bowiem kroki, które można podjąć, aby chociaż część należności odzyskać.

Dlatego przygotowałam krótki i – co istotne – napisany „ludzkim językiem” e-book, w którym znajdziesz różne pomysły, jak ugryźć niewypłacalnego dłużnika. Wystarczy, że klikniesz w zdjęcie poniżej i podasz swój adres e-mail, żeby otrzymać ode mnie wiadomości, które mogą podsunąć Ci skuteczne rozwiązanie Twojego problemu z niewypłacalnym dłużnikiem.

Skuteczne sposoby na opornego dłużnika

Serdecznie zapraszam!

Tymczasem polecam Twej uwadze również wpisy dotyczące etapu zawierania umowy, które mogą Ci pomóc w uniknięciu w przyszłości bezskutecznej egzekucji i niewypłacalności dłużnika – zajrzyj koniecznie tutaj.

Pozdrawiam,

AKN

Dodaj komentarz